26 Mart 2015 Perşembe

Dolgun Dudakların Sırrı Vıcks


   Herkese merhaba.. Bugün sizi dolgun dudakların büyük sırrı vıcksle tanıştırmak istiyorum :) Dudak dolgunlaştırmanın en kolay ve en kısa yolu vıcks.

   Vıcks hepimizin duyduğu bildiği eskiden beri kullanılan mentollü bir merhemdir.Fazlaca yararı olduğundan ve çok bilindiğinden belki de şu an da eviniz de bu merhemden bulunması muhtemeldir canlarım.Yoksa bile tüm eczanelerde rahatlıkla bulabilirsiniz.


dolgun dudakların sırrı

   Vıcksi nasıl uygulayacağız ?

   Elimizi kullanarak bu merhemi dudaklarımıza sürüyoruz.Sonra gelsin dolgun dudaklar :)
Bir kaç dakika içinde farkı hemen görmüş olacaksınız zaten. Uygulaması çok kolay ama dikkat edilmesi gereken tek ve önemli bir nokta var ki o da merhemi dudaklarınıza homojen yani eşit olarak uygulamak. Dudaklarımızın her bölgesinin eşit oranda dolgunlaşması için bu önemli bir nokta.


vıcks dolgun dudak   Kokusu biraz ağır olduğu için rahatsız olursanız eğer dudaklarınız dolgunlaştıktan sonra bir peçeteyle hafifçe silebilirsiniz.Eğer bu kokudan rahatsız olmuyorsanız bir dudak parlatıcısı(gloss) yardımıyla dudaklarınızın üstünden geçebilirsiniz.vıcksle dudak dolgunlaştırma Kalıcılığı 1 saate yakın sürüyor.1 saatten sonra tekrar dolgun dudaklar istiyorsanız aynı işlemi uygulayabilirsiniz.

 Eczaneden bir kaç tane ürün aldığım için fiyatını net olarak hatıralayamasam da 10 lira gibi bir fiyatı var sanırım.

       Umarım yazım faydalı olmuştur.Sizin de bu konu hakkında deneyiminiz ve ya düşünceniz varsa yorumunuzu bekliyor olacağım iyi günler :)