21 Mart 2015 Cumartesi

The Balm Face Prımer Base Visage Yorumum


           

            Herkese merhaba bugün en en sevdiğim markalardan biri olan The Balmın makyaj bazından bahsedeceğim. Evet dünkü makyaj bazı nedir ve nasıl kullanılır yazım aslında bundan sonra  yorumlayacağım makyaj bazlarına bir giriş yazısı gibiydi benim için.


the balm


    Öncelikle ambalajından bahsetmek istiyorum. The Balmın ambalajlarını hepimiz artık biliyoruz şıkır şıkır göz alıcı ambalajları hemen dikkat çekiyor. Ama ben bunu Face Prımerında göremedim açıkcası.Bu kötü bir ambalaja sahip demek tabiki değil ama The Balma göre oldukça sade bir ambalaj diyebilirim.

the balm yüz bazı kullanım

    Ürünün 6 aylık bir ömrü var ve 30 ml bence ömrüne göre ürün yeterli hatta 6 ayda biter mi ondan şüpheliyim işte.12 aylık bir ömrü olsaydı bari. (trip attım)

the balm face primer

 The Balmın içeriğinin temiz olduğu aşikar. Slikona hassasiyetiniz yoksa gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
 
  Cildinizi makyaja hazırlıyor ve cilt tonunu dengeleme de kesinlikle başarılı gördüğüm bir ürün.Ama küçük gözenek ve küçük çizgileri kapamaya gelirsek çokta başarılı bulmadığım bir ürün oldu.the balm içeriği

          Bunun dışında sürdüğünüz an cildiniz kadifemsi,yumuşacık,pürüzsüz adeta bebiş gibi oluyor. Makyajınızın kalıcığını arttırıyor.


          Şeffaf bir rengi olduğu için tüm cilt renkleriyle uyumlu.Cilt yapısı olarak baz da bir cilt ayrımı yapmamışlar galiba ama kuru ciltlerin çok çok daha beğeneceğini düşünüyorum.Yağlı ciltler aradığı özellikleri bu üründe bulamayabilir.

makyaj bazı nedir


           Koku konusunda da konuşacağım tabiki de çünkü genelde yorumlarda hep petrolümsü kötü bir kokusu olduğu yazılmış ama ben hiç böyle bir koku alamadım. Hatta şu an da bir daha kokladım gene öyle bir koku alamadım. Burnum sanırım tam olarak işlevini yerine getirmiyor.Neyse kısacası kokusu beni hiç bir şekilde rahatsız etmedi.

           Kaç paraya aldığımı hatırlamıyorum ama geçenlerde kadınlar günü indiriminde 23 tl ye düştüğünü görmüştüm.Bu ürünü ve diğer The Balm ürünlerini Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.


  Umarım yazım sizin için faydalı olmuştur.Keyifli günler sorularınızı ve yorumlarınızı bekliyorum :)